logo
Registrovaných serverů u nás: 457

TS|Top-Server

Pokud chcete hrát po internetu, musíte si vždy najít nějaký vhodný server. Díky uživatelskému hodnocení na našem webu to pro vás bude jednoduché.

Reklama

Minecraft servery

Vaše FPS

Mimo jiné

(1) ČeskejPařan.cz

Nejv??t???? a nejkvalitn??j???? Free Server na hru Minecraft, o tom sv??d???? i po??ty hr?????? na serveru.

Hlasů: 0

(2) PvPCraft.cz - Nejlepší Minecraft server

PvPCraft.cz - nejkomplexn??j???? frak??n?? PvP server v ??ech??ch a na Slovensku. Nab??z?? frakce, skilly a levely, propracovan?? obchodn?? syst??m, eventy a mnoho dal????ho. P??ij??te zapa??it a sami uvid??te.

Hlasů: 0

(3) Merver

??esk?? v??dycjky free Minecraft server otev??en?? pro ??irokou ve??ejnost. 40 slot?? ????dn?? lagy, p????jemn?? web s wiki a rychlo Jak za????t str??nkou. F??rum, chat s podporou a mnoho dal????ch (i VIP) v??hod. Jednoduch?? a fajn!

Hlasů: 0

(4) MultiCraft

IndustrialCraft,BuildCraft,ComputerCraft,SmartMoving,RedPower a mnoho dal????ch ????asn??ch m??du, upraven??ch, pro va??e pohodl?? a z??bavu. Dobry kolektiv. Komunikativni AdminTeam. P??ij??te a zjist??te sami!

Hlasů: 0

(5) Crafting.cz

Crafting.cz Je za????naj??c?? projekt hry Minecraft. M??me kvalitn?? Admin team. Aliance, war a safe zonu a mnoho dal????ho. R??di v??s uv??t??me na na??em serveru.

Hlasů: 0

(6) Gamescore.eu | Survival,economy,skyblock

Ahoj, pripravili sme si pre vás nový server. Kde najdete svety: Skyblock,Survival + economy. Na servery najdete super admin team, + špecialne pluginy ktoré ti spravia pohodlie.

Hlasů: 0

(7) Goodcuraft

je to novy server ma 25 slotov skoro ziadne lagy da sa tam kupit vip

Hlasů: 0

(8) Vullesky Fun Server

P??ij??te si zahr??t na server kde je minimum omezen?? , pravideln?? eventy , v??born?? kolektiv a zodpov??dn?? admin team.

Hlasů: 0

(9) DaniCraft

Rád bych vás pozval na server DaniCraft Můžeme vám nabídnou i VIP na měsíc zdarma! za hlasování! Tak neváhej a pojď se podívat!. je na verzi 1.10.2 a můžou hrát i warez hráči. :-) nabíráme do admin teamu. :)

Hlasů: 0

(10) Frakční Planetoids

Planetoids je spátky! Aktualne jediný Planetoids server vubec. Zaloz frakci, bojuj, dobývej a buduj! Přiď a začni hrát už dnes!

Hlasů: 0

  
Následující ›››
© 2009-2015 TS|Top-Server.cz.