logo
Registrovaných serverů u nás: 457

TS|Top-Server

Pokud chcete hrát po internetu, musíte si vždy najít nějaký vhodný server. Díky uživatelskému hodnocení na našem webu to pro vás bude jednoduché.

(1) ČeskejPařan.cz

Nejv??t???? a nejkvalitn??j???? Free Server na hru Minecraft, o tom sv??d???? i po??ty hr?????? na serveru.

Hlasů: 0

(2) PvPCraft.cz - Nejlepší Minecraft server

PvPCraft.cz - nejkomplexn??j???? frak??n?? PvP server v ??ech??ch a na Slovensku. Nab??z?? frakce, skilly a levely, propracovan?? obchodn?? syst??m, eventy a mnoho dal????ho. P??ij??te zapa??it a sami uvid??te.

Hlasů: 0

(3) Merver

??esk?? v??dycjky free Minecraft server otev??en?? pro ??irokou ve??ejnost. 40 slot?? ????dn?? lagy, p????jemn?? web s wiki a rychlo Jak za????t str??nkou. F??rum, chat s podporou a mnoho dal????ch (i VIP) v??hod. Jednoduch?? a fajn!

Hlasů: 0

(4) MultiCraft

IndustrialCraft,BuildCraft,ComputerCraft,SmartMoving,RedPower a mnoho dal????ch ????asn??ch m??du, upraven??ch, pro va??e pohodl?? a z??bavu. Dobry kolektiv. Komunikativni AdminTeam. P??ij??te a zjist??te sami!

Hlasů: 0

(5) Crafting.cz

Crafting.cz Je za????naj??c?? projekt hry Minecraft. M??me kvalitn?? Admin team. Aliance, war a safe zonu a mnoho dal????ho. R??di v??s uv??t??me na na??em serveru.

Hlasů: 0

(6) Gamescore.eu | Survival,economy,skyblock

Ahoj, pripravili sme si pre vás nový server. Kde najdete svety: Skyblock,Survival + economy. Na servery najdete super admin team, + špecialne pluginy ktoré ti spravia pohodlie.

Hlasů: 0

(7) Goodcuraft

je to novy server ma 25 slotov skoro ziadne lagy da sa tam kupit vip

Hlasů: 0

(8) Vullesky Fun Server

P??ij??te si zahr??t na server kde je minimum omezen?? , pravideln?? eventy , v??born?? kolektiv a zodpov??dn?? admin team.

Hlasů: 0

(9) DaniCraft

Rád bych vás pozval na server DaniCraft Můžeme vám nabídnou i VIP na měsíc zdarma! za hlasování! Tak neváhej a pojď se podívat!. je na verzi 1.10.2 a můžou hrát i warez hráči. :-) nabíráme do admin teamu. :)

Hlasů: 0

(10) Frakční Planetoids

Planetoids je spátky! Aktualne jediný Planetoids server vubec. Zaloz frakci, bojuj, dobývej a buduj! Přiď a začni hrát už dnes!

Hlasů: 0

  
Následující ›››
© 2009-2015 TS|Top-Server.cz.